ÇOCUK TERMAL İÇLİK

Çocuklarınız en değerli varlıklarınız… Bu varlığınızı pamuklara sarmalamak istersiniz. Dört mevsim boyunca korunaklı bir ortama kavuşması için çocuk termal içlik modellerini tercih edebilirsiniz. Çocukların ısı dengesinin ideal bir şekilde korunmasına olanak sağlayan çocuk termal içlik modelleri, Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilmiş ve cilt sağlığına dost uygulamalara sahiptir. Vücudun kuru ve sıcak kalmasına olanak sağlayan seçenekler, özel içeriği sayesinde çocukların gün boyunca rahat etmesine yardımcı olur. Gün boyunca çocukların vücudunun sıcak ve kuru kalmasını sağlayan çocuk termal içlik ürünleri, özellikle kış aylarının olumsuz etkisinden minikleri korur.

Üstün Dokuma Teknolojisi

Üstün dokuma teknoloji ile ihtiyaca göre tek iplik, çift iplik ve çift katmanlı gibi seçeneklerle çocuk termal içlik ürünlerinde devrim yaratan Erdem Çamaşır, belirli oranlarda polyamid, polyester, polyproplen ve elastanın harmanlandığı kusursuz ürünlerle çocuklarınızı koruma altına alıyor. Patentli ürünlerle antibakteriyel seçeneklere sahip olan çocuk termal içlik ürünleri, soğuk hava koşullarında miniklerin korunması için ideal seçenekler sunar. Isıyı vücutta tutan çocuk termal içlik seçenekleri,  hızlı kuruma özelliği sayesinde gün boyunca hareket halinde olan çocuklara uyum sağlar. Teri anında içine çeken özel yapısı sayesinde bakteri ve küf gibi oluşumları engelleyen seçenekler diğer pamuklu ve yün içerikli ürünlerden farklıdır.

Vücudun Şekline Göre Esneyen Modeller

Vücudun şekline göre esneyen ve yıkandığında ilk günkü formuna tekrar kavuşan çocuk termal içlik seçenekleri, terden kaynaklı hastalıkların oluşumunu engeller. Çocuklar için son derece sağlıklı olan bu ürünler alt ve üst giyim grubu için ayrı ayrı üretilmiştir. Bu sayede istediğiniz çocuk termal içlik ürününü tercih edebilir ve çocuğunuzun sağlıklı ortam koşullarında büyümesini sağlayabilirsiniz. Ürünleri tek tıkla satın aldıktan sonra yıkama talimatlarına uymayı unutmayınız. Ütüleme, kuru temizleme ve ağartma yapmamanız gereken çocuk termal içlik seçeneklerinin yıkama talimatlarına uyarak uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çocuklarının sağlığını düşünen ebeveynlerin öncelikli tercihi olan çocuk termal içlik modelleri ile siz de çocuklarınıza konforlu ve kaliteli bir ortam ısısı sağlayabilirsiniz. Kışın dondurucu soğukları için benzersiz seçenekler oluşturan ürünler, bu özellikleri sayesinde sektörün bir numaralı tercihidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR