ÇOCUK GİYİM

Çocuklarınız sizin her şeyiniz… Daima en iyisini giydirmek ve en iyi şartlarda büyütmek istediğiniz yegane insanlar için tercih edeceğiniz çamaşır ve ev giyim ürünleri de kusursuz olmalı… Bu kusursuzluğu yakalamak için sizin adınıza çalışan birileri var. Erdem Çamaşır olarak çocuklar için özel olarak hazırladığımız koleksiyonlarla onların hassas ciltlerine en uygun olan seçenekleri bir arada sunuyoruz. Miniklerin gün boyunca rahat edebileceği, doğal ipliklerden üretilen kumaşlarla sağlıklı bir büyüme evresi geçirmelerine katkıda bulunuyoruz.

Çocukların Sağlığı Önceliğimizdir

Çocukların sağlığını ön planda tutarak hazırladığımız koleksiyonlarda atlet ve t-shirt, külot ve boxer, kışlık pijama, atlet ve body, külot, termal içlik ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Kız ve erkek çocuklarına özel olarak sunduğumuz modellerin yanı sıra unisex modellerimiz ile de miniklerin gün boyunca sağlık içerisinde ve konforlu bir şekilde vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Doğal kumaşlardan üretilen iç çamaşırı seçenekleri ile çocukların rahatlığını ön planda tutuyoruz. 3 yaşından 14 yaşına kadar olan çocuklar için sunduğumuz ürünlerde kalite daima birinci sıradadır.

Doğru ve Nitelikli İç Giyim Ürünleri

Doğru ve nitelikli iç giyim ürünleri ile saatler boyunca çocukların üzerinde taşındığı çamaşırlar vasıtasıyla miniklerin konforlu hissetmesini sağlıyoruz. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan ham maddelerden üretilen iç giyim ürünleri sayesinde minikler gün boyunca herhangi bir rahatsızlık duymadan hareket özgürlüğü sağlıyor. Cilt dostu ipliklerden dokunan ürünler hava geçirgenliği sayesinde vücutta bakteri ve mantar gibi oluşumları engelliyor.

Lifli ve Doğal Kumaşlardan Üretim

Lifli ve doğa pamuklu kumaşlardan üretilen iç giyim ürünleri çocuklar için en doğru seçenektir. Yıkamaya dayanıklı olan ve zamanla elastikiyetini kaybetmeyen ürünleri çocuklarınız büyüyene kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yıkama sonrası sararma yapmayan ve yumuşaklığını kaybetmeyen seçenekler bu özellikleri sayesinde minikler için oldukça avantajlıdır. Çocukların bedenine göre tercih edilen ürünler kan dolaşımını engellemeyecek nitelikte olmalıdır. Bu nedenle çocuğunuz için ürün seçiminde tam bedenine uygun olan modelleri tercih etmelisiniz. Erdem Çamaşır kalitesi sayesinde edineceğiniz ürünleri kredi kartı veya banka kartı ile alabilir, taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR