$27.08 KDV Dahil
$28.67 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
$24.67 KDV Dahil
$35.08 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
$24.67 KDV Dahil
$35.08 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
$6.33 KDV Dahil
$8.75 KDV Dahil

Erdem Erkek Çocuk Atlet Tişört Modelleri

Erkek çocuk iç giyim ürünleri arasında yer alan atlet tişörtler pamuklu dokusu ile sürekli hareket halinde olan miniklere ekstra rahatlık sunuyor. Yıllardır iç giyim sektöründe hizmet veren Erdem Giyim erkek çocuk atlet tişört modelleri farklı yaş aralığındaki çocukların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ürünlerdir. Şık, kaliteli, rahat modellleri ile hareket özgürlüğü sağlayan atlet tişört modellerini yakından incelemek ve bu ürünlere Erdem Giyim güvencesi ile sahip olmak için sitemizi ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

 

Atlet Tişört Özellikleri

Erdem Giyim erkek çocuk atlet tişört modelleri yüksek kalitede kumaşlar kullanılarak üretilmiştir. Yüzde yüz pamuk ve ribana kumaştan üretilen modeller esnek yapısı ile bedeni tam olarak sarar. Çift örgü tekniği ile üretilen erkek çocuk ribana atlet çocuğunuz için ekstra hijyen ve rahatlık sağlar. Nefes alabilen ribana kumaş sayesinde çocuğunuz hareket ederken vücudu nefes almış olur. Yüksek ter emme kapasitesine sahip olan ribana tişört atlet yüzde yüz pamuktur. Ribana atlet tişörtün 1-14 yaş aralığındaki erkek çocuklar için beden seçenekleri vardır.

Kapalı yaka erkek çocuk atlet tişörtler bir atletten beklenen performansın çok üstünde performans gösterir. Üründe kullanılan kapalı yaka detayı ürüne şık bir görsellik kazandırıyor. Farklı beden seçenekleri olması her yaştan çocuğun bu şıklığı yaşaması için fırsat tanıyor. Duble örgü tekniği ile üretilmiş olan ürün vücudun nefes almasını sağladığı için terlemeyi engelliyor.

 

Erdem Unisex Termal Tişört

Erdem iç giyim ürünleri arasında termal erkek çocuk atlet tişört en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Hem erkek hem de kızların kullanabileceği özelliklere sahip unisex termal tişört vücut ısınızı dengeleyerek terlemenize ya da üşümenize engel oluyor. 3-12 yaş aralığına hitap eden ürün likralı süprem kumaştan üretilmiştir ve çok zarif bir dokusu vardır. Beyaz ve siyah renk seçenekleri olan erkek çocuk atlet tişört modellerini çocuğunuz farklı kıyafetlerle ve renklerle birlikte kullanabilir.

Siz de çocuğunuz için en iyisini istiyorsanız Erdem erkek çocuk atlet tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Atlet tişört modellerini yakından incelemek ve sipariş vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR