ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE YA DA DEĞİŞİM YAPABİLİRİM ?

Öncelikle iade ya da değişim yapmak istediğiniz ürünlerin iade/değişim şartlarına uygun olduğundan emin olunuz.

Etiketi, orijinal kutusu, ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade ya da değişim yapabilirsiniz. Alt iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade yada değişim yapılamamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün faturasını da mutlaka ürün ile birlikte bize göndermiş olmanız gerekmektedir. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünlerin iadesi mümkün değildir. Ayrıca iade edeceğiz ürünlerin faturasının tüm nüshalarını tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Değişim işlemleri yapılacak ürünlerin yanında, tarafımızdan istediğiniz ürünleri not şeklinde; stok kodu, beden, renk ve adet seçeneklerini belirtip tarafımıza gönderim yapmanız gerekmektedir.  Para iadesi olarak gönderilen ürünlerde, iade işlemi gerçekleştirildikten toplam fatura bedeli 75 TL altına düştüğünde 9 TL kargo parası kesilmektedir.

Koşulların uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 7 (YEDİ) gün içerisinde ürünleri ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen iade adresine , anlaşmalı olduğumuz yurtiçi kargo'nun herhangi bir şubesinden "356142033" müşteri numaramızı belirterek karşı ödemeli olarak yollayabilirsiniz. 

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Mesafeli satış sözleşmesine göre internetten veya mobilden satın alınan ürünün iade ve değişim süresi 7 (yedi) gündür.

 

İADE, İPTAL VE TESLİMAT KOŞULLARI

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

  

TESLİMAT ADRESİ

ERDEM ÇAMAŞIRLARI FABRİKA

Firüzköy Mezarlıküstü Cd. Güney Sk. No:6

Avcılar/İSTANBUL