Kaliteli ve Şık Hamile ve Lohusa Giyim Modelleri

Kadın iç giyim ürünleri arasında pijama takımlarının ayrı bir yeri vardır. Kaliteli bir uyku için Rahat ve esnek yatak kıyafetleri tercih edilmelidir. Lohusalık ve hamilelik döneminde ise anneye ekstra rahatlık sunan pijama takımları kullanılmalıdır. Erdem Giyim kadın hamile&lohusa giyim ürünlerini yakından incelemek, hamileler ve lohusalar için özel tasarlanmış pijama takımları ve emzirme sütyenlerine uygun fiyatlarla sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilir, sipariş verdiğiniz ürüne gizli gönderim, hızlı teslimat ve ücretsiz kargo imkanları ile sahip olabilirsiniz.

 

Hamilelere Özel Pijama Takımı Modelleri

Kadınların en özel dönemlerinden birisi de hamilelik dönemidir. Bu dönemde kadınlar hem ruhsal hem de fiziksel olarak çok değişir. Beden yapısı tamamen değişen kadınlar gebelik sürecinde rahat, esnek ve geniş kıyafetlere ihtiyaç duyarlar. Bu dönemin en belirgin özelliği uyku saatlerindeki düzensizliktir. Pek çok anne adayı bu dönemde uyku esnasında rahat hareket edememekten şikayet eder. Erdem Giyim hamile pijama takımı modelleriyle kadınlara aradıkları rahatlığı ve konforu sunuyor. Hem günlük olarak hem de yatakta rahatlıkla kullanılan bu ürünler yelek, alt ve üst pijaması olmak üzere üç parçadan oluşuyor. M, L, XL ve XXL beden seçenekleri ile satışa sunulan yeşil hamile pijama takımı gebelik anatomisine uygun şekilde tasarlanmıştır. Ürünün yaka, kol ve paçasında yer alan dantel detaylar zarif bir şıklık sunuyor. Sağlıklı ve nefes alan pamuklu kumaştan üretilen hamile pijama takımı lohusalık döneminde de kullanılabilir.

 

Erdem Lohusa Pijama Takımı

Annenin tüm dünyasının bebek olduğu lohusalık dönemi için özel olarak tasarlanmış pijama takımları Erdem Giyim kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Annenin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış lohusa pijamalarında hâkim renk ekru ve beyaz. Yakadan göğüs bölgesine iki taraflı inen düğme detayı emzirmede kolaylık sağlıyor. Göğsün hemen altında fiyonk ve işleme detayı ile hareketlendirilmiş olan ürün iki parçadan oluşuyor.

Erdem Giyim kadın hamile&lohusa iç giyim ürünleri arasında en çok tercih edilen ve beden aralığı S-XL olan ekru üçlü lohusa pijama takımı farklı beden seçenekleri ile herkesin kendi bedenine uygun modeli bulmasını kolaylaştırıyor. Sabahlık, alt ve üst pijamadan oluşan, kullanım açısından konfor ve işlevsellik vadeden lohusa pijama takımı modellerine sitemizden ulaşabilir, gizli gönderim, hızlı teslimat, uygun ödeme imkanlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.