₺35,00 KDV Dahil

KADIN SÜTYEN BÜSTİYER

Kadınlar için son derece önemli bir yere sahip olan kadın sütyen büstiyer modelleri gün içerisinde rahat etmenize olanak sağlar. Sporcu büstiyer, kalın askılı modeller, ince askılı, seamless kadın sütyen büstiyer seçenekleri, kısa bandeo modelleri, içerisinde ped olan seçenekler, sporcu büstiyerleri, askılı pedli büstiyerler, dekolteli modeller, penye sütyenler, toparlayıcı kadın sütyen büstiyer modelleri, mikro toparlayıcı dantelli badili sütyenler, emzirme sütyenleri, ayar askılı pedli büstiyerler ve çok daha fazlasına Erdem Çamaşır farkıyla ulaşabilirsiniz.

 

Giysilerinizin Görünümünü İyileştirin

Giysilerinizin vücudunuzda ideal bir şekilde görülmesine olanak sağlayan kadın sütyen büstiyer modellerinin önemi oldukça büyüktür. Rahatlık ve ideal bir görünüm için bazı kriterlere dikkat edebilirsiniz. Sütyenlerinizin belinleri göğsünüze batıyorsa yanlış bir sütyen kullanıyorsunuz demektir. Bunun yanı sıra göğüslerinizin yanlardan taşma yapmaması sütyenin kumaşı potluk yapar. Aynı zamanda omuzlarınızın önünüze çekiliyormuş gibi hissetmeniz de yanlış kadın sütyen büstiyer seçimi yaptığınızı gösterir. Sütyeninizin askıları omuzlarınızın düşüyorsa bedeniniz için uygun olmadığı anlamına gelir. Göğsünüz sütyenin üzerindeyken düzgün görünmüyor ve aşağı doğru sarkıyorsa yanlış bir tercih yapmışsınız demektir.

Vücudunuz için Doğru Sütyeni Seçin

Doğru seçilen kadın sütyen büstiyer tercih için uluslararası sütyen ölçülerine göre bedeninizi belirleyebilirsiniz. Moda sektörünün vazgeçilmez parçaları arasında bulunan kadın sütyen büstiyer modelleri, giydiğinizde sizi rahatsız etmemeli. Bunun içinde Erdem Çamaşır kalitesi ile sunulan ve her açıdan ayarlanabilen sütyen modellerini tercih edebilirsiniz. Hareket kısıtlaması yaşatmayan, gün içerisinde rahat etmenizi sağlayan ve sırt bölümü nefesinizi kesecek kadar sık olmayan kadın sütyen büstiyer modelleri rahatlığınız ve konforunuz düşünülerek üretildi.

Askı ve Kopça Bölümü Ayarlanabilen Modeller

Askı ve arka kopça bölümü ayarlanabilir özellikte olan kadın sütyen büstiyer modelleri farklı kullanım amaçlarına özel olarak üretilmiştir. Dilerseniz büyük göğüslerinizi daha derli toplu bir görünüme kavuşturmak için toparlamak için toparlayıcı sütyen modellerini tercih edebilir, dilerseniz de küçük olan göğüslerinizi daha dolgun ve dik görünmesi için push-up destekli modelleri tercih edebilirsiniz. Her gün kullanılan bir alışkanlık haline gelen kadın sütyen büstiyer modelleri straplez bir elbise ile de bir abiye ile de mükemmel bir şekilde uyum sağlar.