$9.42 KDV Dahil
$9.42 KDV Dahil
$10.75 KDV Dahil
$10.75 KDV Dahil
$10.75 KDV Dahil
$10.75 KDV Dahil
$10.75 KDV Dahil
$10.75 KDV Dahil
$12.00 KDV Dahil
$12.00 KDV Dahil
$14.83 KDV Dahil
$15.42 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
$14.83 KDV Dahil
$15.42 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Yeni Ürün
$14.83 KDV Dahil
$15.42 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Yeni Ürün
$14.83 KDV Dahil
$15.42 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Yeni Ürün

ERKEK ÇORAP

Sezonuna göre yün, bambu ve merserize gibi kumaşlardan üretilen erkek çorap modelleri ayaklarınıza sağlık getirecek. Erkeklerin en çok önem verdikleri aksesuar tekstil ürünlerinin başında gelen çoraplar, pantolonların arasından göründüğü için önemli bir ayrıntı olarak erkekler hakkında fikir de verir. Günümüzde kullanılan happy socks modelleri, çorapların sadece pantolonların arasından görünmesi için değil, başlı başına bir star olmaları için üretildi. Erdem Çamaşırda çorabın bin bir türlüsüne ulaşabilir ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Her sezon için özel olarak ürettiğimiz çoraplarımız renk renk ve desen desen onlarca seçeneğe sahiptir.

Erkekler için En İyi Çorap Modelleri

Erkeklerin severek giyecekleri ve gün boyunca rahatsızlık hissetmeyeceği erkek çorap modelleri ile konfor gün boyunca sizinle birlikte olacak. Ayakkabının içinde gün boyunca terleyen ayaklarınız için mükemmel sonuçlar üreten Erdem Çamaşırda kendiliğinden kokulu erkek çorap modellerinden dijital baskılı eğlenceli seçeneklere kadar onlarca modele sahip olabilirsiniz. Kaliteli kumaşlardan üretilen ve çift dokuma iplik ile sağlamlaştırılan seçenekleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Model bakımından da zengin bir ürün gamına sahip olan Erdem Çamaşırda erkek babet çoraplarından soket çoraplara kadar aradığınız her şeye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Klasikten vazgeçmeyenler için de benzersiz modellerin bulunduğu erkek çorap seçeneklerine en uygun fiyatlarla ulaşmak için tek tık yeter! İstediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sitemize giriş yaparak Türkiye’nin dört bir yanına erkek çorap ürünlerinin kargo edilmesini sağlayabilirsiniz.

Çorap Seçiminde Bunlara Dikkat Edin

Erdem Çamaşır kalitesi ve güvencesiyle tercih edeceğiniz erkek çorap modellerini tercih ederken Çorabın ayaklarınızdan küçük olmamasına dikkat edin. Geniş ayak numarası aralığına sahip olan erkek çorap modellerimizi tercih ederken ürün bedenlerine dikkat etmeyi unutmayın. Erkek çorap modellerini giyerken de ürünleri topuğundan çekiştirmemelisiniz. Topuğundan çekiştirilen modeller çorabın büzülmesine neden olur. Bu da gün boyunca ayağınızın altında toplanan bir çorapla vakit geçirmenize neden olabilir. Ayak ile son derece uyumlu olan ve doğal kumaşlarla boyanan erkek çorap modellerimiz zaman içerisinde yıpranmaz. Teri dışarı atan özelliği sayesinde ayak kokusu oluşumunu da engelleyen erkek çorap seçenekleri gün boyunca ayakkabıların içerisinde bulunan ayaklarınıza iyi bakar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR