$33.58 KDV Dahil

TERMAL İÇLİK

Erkeklerin en büyük yardımcılarından olan termal içlik modelleri, özellikle kış aylarında günlük kullanım için oldukça uygundur. Vücut ısısını dengede tutmak isteyenler için özel olarak geliştirilen termal içlik seçeneklerimiz, iş akışını dışarıda geçiren erkekler için idealdir. Bunun yanı sıra spor yapmayı sevenler için de son derece avantajlı olan termal içlik modellerimiz, alt ve üst grubu ayrı ayrı temin edebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarıyla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan modeller, outdoor spor yaparken en büyük yardımcınız olacak. Genellikle bej tonlarında üretilen termal içlik modelleri, pantolonların veya gömleklerin içinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Vücudu Saran ve Potluk Yapmayan Kumaş

Vücudu mükemmel bir şekilde saran ve potluk yapmayan kumaştan üretilen termal içlik seçeneklerine en avantajlı fiyatlarla ulaşmak için Erdem Çamaşırı tercih edin. Isı iletişi için özel olarak geliştirilen termal içlik modelleri, günlük giyim ürünlerinin içinde de rahatlıkla kullanılabilir İnce yapısı ile giysilerinizin altından belli olmayan termal içlik seçenekleri, vücuda mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayan ve potluk yapmayan modeller, sentetik kumaşlardan üretilen ısı yalıtım özellikleri sayesinde erkekler tarafından çok seviliyor. Snowboard ve kayak gibi spor dallarıyla ilgileniyorsanız termal içlik modelleri tam da size göre. Koşu ve yürüyüş gibi aktivitelerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekler, hava alan gözenekli yapısı sayesinde kötü koku oluşumunu engelliyor. Son teknoloji ile tasarlanan termal içlik seçenekleri, terin maksimum derecede emilimini sağlıyor. Bu sayede vücudunuzda herhangi bir ıslaklık hissetmeden günü konfor içinde geçiriyorsunuz.

Zorlu Hava Şartlarına Kolay Çözüm

Zorlu hava şartlarına mükemmel bir şekilde meydan okuyabileceğiniz termal içlik seçenekleri, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak biçimde üretildi. Geniş beden aralığı ve esnek yapısı sayesinde her bedenden erkeğin rahatlıkla tercih edebileceği modelleri tek başına veya diğer giyim ürünleri ile kombinleyebilirsiniz. Soğuk havanın teninize ulaşmasını engelleyen termal içlik seçenekleri, rahat ve sıcak bir kış geçirmenizi sağlıyor. Zorlu hava şartlarında dahi vücut ısınızı ideal bir dengede tutmanıza olanak sağlayan seçenekler, soğuğa meydan okumanıza olanak sağlıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR