ERDEM ÇAMAŞIRLARI HAKKINDA

 

Erdem Çamaşırları Sanayi ve Ticaret Anonim şirketi 1979'dan beri faaliyetlerini bay, bayan, çocuk iç giyim ve pijama, eşofman, tayt, korse, termal-içlik ürünleri olarak devam ettirmiş, çeşitlerini gün geçtikçe artırarak geniş ürün yelpazesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye çapında müşterilerimizden aldığımız güvenle ilk kurulduğumuz günden itibaren yükselen bir trendle daha geniş bir tüketici kitlesine yayılmayı başardık.

Tüm ürün kumaşlarımız Avcılar Firuzköy'deki fabrikamızda örülerek kendi tasarladığımız modellere göre konfeksiyon üretimlerinin yapılarak Eminönü Yeşildirek'teki satış mağazamızda, fabrika satış mağazamızda ve www.erdemcamasir.com.tr adlı web sitemizde beğenilerinize sunulmaktadır. Hizmetlerimiz ve ürün yelpazemiz sizlerin güveni ile tüm Türkiye çapında (3500 satış noktasında) büyümeye devam etmektedir.

Ana kalem ürünlerimiz; iç giyim başta olmak üzere, pijama ve eşofman, tayt, korse, termal-içlik, t-shirt, sweatshirt olarak üretimlerimiz devam etmektedir.

Ürünlerimiz, Oeko-Tex standartlarına göre üretilmektedir.

İç Giyim

Pamuklu ve Likralı olacak şekilde vücudunuza zarar vermeyecek sağlıklı kumaşlar kullanmaktayız. Külot, boxer, fanila, atlet, t-shirt, slip, body, sütyen gibi ürünlerin üretimi yaparken ilk hedefimiz sizlerin rahatlığını düşünmek olurken, iyi görünmenize de özen göstermekteyiz.

Pijama ve Eşofman Takım

Pijama ürünlerimizde uyurken rahat hissetmenizi sağlayacak özel kumaşlar tercih edilmektedir. Modellerimizi belirlerken sizlerin de şık görünmesini istemekteyiz. 

Eşofman Takımı ürünlerimizde spor yaparken, günlük yürüyüşe çıkarken rahatlıkla dışarıda da giyebileceğiniz ürünlerin üretimini yapmaktayız.

Tayt

Pamuklu, Likralı, Korseli olmak üzere üretilen taytlarımız; günlük kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Özellikle Seamless taytlarımız toparlama etkisi göstermek ile birlikte, günlük ve spor yaparken kullanıma uygundur.

Korse

Dikişsiz Seamless örme teknolojisi ile üretilen ürünlerimiz vücudunuza şekil verir. Kumaşında ki ribanalar sayesinde 1 beden küçülmenize yardımcı olur.

Termal-İçlik

Soğuk dış ortam şartlarında vücut ısısını muhafaza eden ve vücudunun sıcak ve kuru kalmasını isteyen herkes için üretilen termal içliklerdir.

T-Shirt ve Swetshirt

Her sezonun değişmeyen parçası olan sweatshirtler ve t-shirtler ile günlük kullanmaya uygundur. Basic ve kapşonlu sweatshirtler ve t-shirtler ile hem rahat hem şık kombinler yapabilirsiniz.

Müşteri odaklı hizmetin gereklerinden birinin personel olduğunun bilincindeki firmamız, çalışanlarıyla birlikte sergilediği ekip çalışmasının karşılığını aylık 65-70 ton kumaş örme ve 400.000 adet üretim kapasitesiyle ispatlamaktadır.

 

 

 

İç piyasada müşterileriyle buluşan firmamız yurtdışı firmalara yaptığı üretimle, bu firmalardan da tam güven almış ve bu güvenle üretiminin kalitesini ülke sınırları dışına taşımayı hedeflemiştir. Büyümede sınırların olmadığı politikasını güden firmamız sizlerle daha da büyüyerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı, memnuniyetinizin memnuniyetimiz olmasını sağlamayı hedef edinmiştir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR