$9.08 KDV Dahil
$10.83 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
$6.42 KDV Dahil
$7.50 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
$7.42 KDV Dahil
$8.33 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
$20.25 KDV Dahil
$24.67 KDV Dahil
$35.08 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
$24.67 KDV Dahil
$35.08 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
$7.42 KDV Dahil
$8.33 KDV Dahil
$7.67 KDV Dahil
$9.67 KDV Dahil
$9.50 KDV Dahil
$10.08 KDV Dahil
$9.50 KDV Dahil
$10.08 KDV Dahil
$9.50 KDV Dahil
$11.33 KDV Dahil

KIZ ÇOCUK

Çocuklarınız için seçtiğiniz iç giyim ürünlerinin kusursuz olmasını istersiniz. Hızla büyüyen kız çocukları için aynı zamanda tercih edeceğiniz ürünlerin bütçenize uygun olması gerekir. Çünkü, minikler bir kez giydiğini birkaç ay sonra giyemeyecektir. Giyim süresini uzatmak içinse likralı ve vücuda uyum sağlayan kız çocuk iç giyim ürünlerini tercih etmelisiniz. Kaliteye en uygun fiyatlarla sahip olmanıza olanak sağlayan Erdem Çamaşırda benzersiz ürün gamı içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kullanıcı dostu, doğal ipliklerden üretilen kumaşlar dört mevsim boyunca kız çocuk iç giyim ürünü ihtiyacınızı karşılayacak.

Kız Çocukları için Eğlenceli Desenler

Çocukların dikkatini çeken ve hayal güçlerini geliştiren renkli ve eğlenceli kız çocuk iç giyim ürünlerinde sağlığa zararlı herhangi bir boya kullanılmaz. Geniş beden aralığına sahip olan kız çocuk iç giyim ürünlerinde 3 yaşından 11 yaşına kadar olan çocuklarınız için avantajlı modelleri tercih edebilirsiniz. Hava geçirgenliğine sahip olan ürünler çocukların gün boyunca terlemeden hareket etmesine olanak sağlar. Esnek dokumasıyla vücuda son derece uyumlu olan ürünler, doğal ipliklerden oluşan beyaz ve ekru gibi seçeneklerle miniklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Kız çocuklar için atletler, külotlar, pijama takımları ve çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz erdem Çamaşırda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Cilt Sağlığı ve Rahatlığı Ön Planda

Cilt sağlığı ve rahatlığının ön planda tutulduğu kız çocuk iç giyim ürünleriyle dikişsiz seçeneklerle iç çamaşır izinin belli olmasını engelleyebilirsiniz. Miniklerin son derece rahat etmesini sağlayan modeller, kullanım avantajıyla kesim bölgelerinden kişiyi rahatsız etmez. Yüksek bel külot seçenekleri ile kız çocuk iç giyim ürünleri ile miniklerin rahat etmesini sağlayan modeller, direkt olarak cilt ile temas ettiği için kullanım rahatlığı sunar. Deri solunumuna izin veren modelleriyle sağlık açısından da oldukça elverişli olan kız çocuk iç giyim ürünleri ile çocuklarınızın dört mevsim boyunca rahat etmesini sağlayacaksınız. Ciltte bakteri ve enfeksiyon oluşumunu engelleyen seçeneklerde sağlığa zararlı kimyasallardan uzak kalacaksınız. Çocuğunun sağlığını önemseyenler ve kız çocuk iç çamaşırında uygun fiyat tercih etmek isteyenlere özel olarak geliştirilen ürünler azo testinden geçmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR