₺139,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
Toplam 200 / 486 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

OUTLET

Gerçek outlet ürünlerine ulaşabileceğiniz Erdem Çamaşırda tişörtler, atletler, boxerlar, korseler, büstiyerler, badiler, pijama takımları ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşı karşılayabileceğiniz outlet ürünlerinden dilediğinizi seçerek en nitelikli ürünlere en avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları, konumları, çeşitliliği, kalitesi ve güncelliği hakkında değişkenlerin bulunduğu outlet seçeneklerimiz arasından dilediğinizi seçerek kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz.

Stok Fazlası Ürünlere Uygun Fiyatlarla Ulaşın

Kadın, erkek ve çocuk iç giyim ve ev giyim ürünlerinde outlet fırsatlarına ulaşmanız için ürünlerin defolu olmasına gerek yok. Stok fazlası seçeneklerimize çok uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz Erdem Çamaşırda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak onlarca seçenek bir arada! Online fabrika satış mağazası konumunda olan Erdem Çamaşır, uygun fiyatlı ürünleri ile bütçenizi yormadan alışveriş keyfi yaşamanıza olanak sağlıyor. Sadece stok fazlası değil, aynı zamanda eski sezon ürünlerine de ulaşabileceğiniz outlet kategorimiz üzerinden kolay ve keyifli bir alışveriş yapmak için daha fazla beklemeyin!

Fiyat Avantajından İlk Siz Yararlanın

Outlet ürünlerimizde fiyat avantajından sahip olmak ve zamansız parçaları daha uygun maliyetle edinmek için hemen outlet kategorimize tıklayın ve sayısız ürün arasından tercihinizi yapın. Her sezon yeni bir model çıkabilir ancak bu durum iç çamaşırları için büyük bir değişim anlamına gelmez. Yeni seri üretim yerine bir önceki sezonun üretim ürünlerini tercih ederek aynı kaliteyi daha uygun fiyata almak için tercih edebileceğiniz Erdem Çamaşır ile modası hiçbir zaman geçmeyen seçeneklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Outlet Demek Hasarlı Demek Değil

İngilizcede çıkış yeri olarak ifade edilen outlet kelimesi, Türkçede genellikle defolu veya hasarlı ürünler için kullanılıyor. Oysa kelimenin ifade ettiği durum uygun fiyatlı ve stok fazlası gibi ürünler için geçerlidir. Nadir de olsa işlev kaybına uğratmayan küçük deformeler olabilmektedir. Bu deformeler kimi zaman ürünlerin sadece etiket bölümlerindeki hatalı beden basımından kimi zamanda dikişlerdeki küçük bir kaymadan meydana gelebilir. Dışarıdan bakan bir gözün çok detaylı şekilde incelemeden anlayamayacağı bu durum iç çamaşırlarında ise hiç görülmez. Bu sayede özellikle iç giyim ürünlerinde outlet seçeneklerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.