₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün

ÇOCUK OUTLET

Çocuklar için aradığınız tüm iç giyim ve ev giyim ürünleri, çocuk outlet seçenekleri ile en avantajlı fiyatlarla Erdem Çamaşırda sizleri bekliyor. Atletler, külotlar, pijama takımları, içlikler, çoraplar ve çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz çocuk outlet ürün kategorimizden avantajlı fiyatlarla tek tıkla alışveriş yapmanın keyfini yaşayın. Birbirinden nitelikli modeller 3 yaşından 11 yaşına kadar olan çocuklar için benzersiz seçenekler sunuyor. Pamuklu kumaşlardan dokunan ve mevsimine göre özenle hazırlanan çocuk outlet ürünleri ile minikler gün boyunca rahat edecek.

Çocukların Gelişimini Destekleyin

Çocukların gelişimini en iyi şekilde destekleyeceğiniz, doğal içerikli çocuk outlet ürünleri ile miniklerin gün boyunca rahat etmesini sağlayan, nefes alan kumaşlara sahip olacaksınız. Teri emen ve çocukların terden kaynaklı rahatsızlıklara yakalanmasını engelleyen çocuk outlet seçenekleri, kız ve erkek çocuklarına özel olarak üretilir. Unisex termal içliklerle miniklerin kış aylarında soğuk çevre koşullarının olumsuz etkisinden korunmasına olanak sağlayan çocuk outlet modelleri, ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlar. Sezon sonu, stok fazlası ve gözle seçilemeyecek kadar küçük olan defolarıyla piyasa fiyatının çok daha altına satın alabileceğiniz çocuk outlet ürünlerine tek tıkla Türkiye’nin dört bir noktasından sahip olabilirsiniz. Kız ve erkek çocuklarına özel olarak üretilen seçenekler, renkli ve desenli onlarca farklı modeli ile miniklerin hayal güçlerini geliştirmelerine olanak sağlıyor. Çocukların üzerinden çıkarmak istemeyeceği rahatlıktaki çocuk outlet ürünlerini anneler de çok seviyor.

Kaliteyi Uygun Fiyata Almak İsteyenlerin Adresi

Kaliteyi uygun fiyata almak isteyenlerin öncelikli adresi olan Erdem Çamaşırda kız çocukları için pijama takımları ve geceliklere, erkek çocukları için yazlık ve kışlık takımlara sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun en nitelikli çocuk outlet ürünlerine tek tıkla ulaşabileceğiniz Erdem Çamaşır ile bu farkı siz de deneyimleyeceksiniz. Çocukların sağlığına herhangi bir zararı olmayan, doğal kumaşlarla dokunan seçenekler çocukların sağlıklı bir büyüme evresi geçirirken en büyük yardımcısı olacak. Hızla büyüyen ve gün içerisinde oldukça hareketli olan çocuklarınıza uyum sağlayan onlarca çocuk outlet seçeneklerine en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Erdem Çamaşır ile siz de kusursuz giyim ürünlerine sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.